Yurtdışı Eğlence TurlarıYurtdışı Eğlence Turları
Şifreni mi Unuttun?

Kiev Eğlence Turu

Kiev Eğlence Turu Programı

1.Gün

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar Terminali Kiev Tur Kontuarı önünde saat 07:00 da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından saat 09:40da Türk Havayolları ile Kiev’e hareket. Saat 11.40 de Kiev Borispol Havalimanına varışın ardından özel otobüslerimiz ile otelimize hareket ve otelimize yerleşme. Dinlenmek için serbest zaman. Aynı akşam ücretsiz hamam turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.

2.gün

Sabah kahvaltısının ardından saat 10.00’da ekstra Şehir turumuz için otelimizden hareket. Turumuz esnasında Vladimirskaya Caddesi üzerinden Merkez Opera ve Bale Binasının ardından Altın Kapı önünden geçip, Aya Sofya meydanında serbest zaman veriyoruz. Daha sonra otobüsle Dostluk Heykeli’nin bulunduğu Dostluk Tepesi’nden hareket ve burada da 20 dk. fotoğraf molamız var. Buradan Kiev’in en eski semti Padol semtinden geçerek; Başbakanlık, Parlamento Binası ve Kiev’deki 240 yıllık silah fabrikasının önünden geçerek, Kiev’in kurucularının heykeli önünde 10 dk. başka bir fotoğraf molası veriyoruz. Devamında gideceğimiz Mihaylovski Meydanı’nda otobüsten inilerek; Mihaylovski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli gezilerek, Otobüsle Andrevski yokuşuna geçiliyor. 40 dk.lık alış veriş molası. Tur bitimi otele dönüş. Akşam saat 21:00 da Sky Bar Club‘e transfer, özel loca sizin için ayrılmış olacak (Bu tur fiyata dahildir). Geceleme otelimizde.

3.Gün

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimizle birlikte “ekstra” Pecarska Lavra Manastırı Turu için otelimizden hareket. Manastır eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Kuruluşu XI yy. ortalarıdır. Tarih içinde manastırın kapladığı arazi 27 hektarı bulmuştur. İki kısımdan oluşmaktadır, üst kısım ve alt kısım. Günümüzde manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde taş yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış azizlerin gömüldüğü mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kişi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Ayrıca manastırın içinde GÜZEL SANATLAR MÜZESİ ve dünyada başka bir eşi olmayan MIKRO MİNYATÜR MÜZESİ bulunmaktadır Tur bitimi otele dönüş. Akşam saat 21:00 da Dinamo Lux Kiev‘e transfer, özel loca sizin için ayrılmış olacak, locada meyve sepeti, isteğe göre viski veya vodka ve çerezler bulunmaktadır (Bu tur fiyata dahildir). Geceleme otelimizde.

4.Gün

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin yapılmasının ardından 12.45 de İstanbul’a hareket. 14.45 de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turda görüşmek dileği ile.


OTELLER

2 Kişilik Oda / Kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

Hotel İbis Kiev 3*

499 Euro

150 Euro

Premier Otel Kiev 4*

549 Euro

175 Euro

Otel Ukrayna 5*

599 Euro

199 Euro


Kiev Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetler

  • İstanbul-Kiev-İstanbul uçuşları
  • Kiev’de havaalanı-otel-havaalanı transferi
  • 4 Yıldızlı otel’de 3 gece kahvaltı dahil konaklama
  • Tur içinde öğle ve akşam yemekleri
  • Kiev panoramik şehir turu
  • Türkçe rehberlik hizmetleri

Kiev Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler

  • Ekstra gündüz turları
  • Kişisel Harcamalar
  • Zorunlu bireysel sağlık sigortası (15 Euro)