Yurtdışı Eğlence TurlarıYurtdışı Eğlence Turları
Şifreni mi Unuttun?

Lviv Turu

Lviv Tur Programı

1.Gün

İstanbul Atatürk havaalanında buluşma.Lviv’e varışınızın ardından özel aracımız ve rehberiniz ile otelimize transfer, odaların alınması ve odalara yerleşme. Arzu eden misafirlerimizle Panoramik Liviv Şehir Turu için otelden hareket.Görülecek yerler arasında Antik kentin kalbi Rynok Meydanı dört köşe olan çeşmeler Yunan Tanrıların tasvir dekore olmasıdır. Town Hall 65 metre yükseklikte Lvov un hoş manzarasını sahiptir. Town Hall üzerinde 150 yıldır bulunan saat kulesini görebilirsiniz. Ayrıca Latin Gotik Katedrali, Barok Katedraller Bernardines, Cizvitler ve Dominicans, tüm kalıntıların-Avrupa-ünlü Golden Rose Sinagogu, muhteşem şehir surlarının dahil mimarisi keyfine varacaksınız. Turumuzn sonunda otelimize dönülecektir. Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde.

2.gün

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Lviv Bölgesi Şatolar Turuna (40€) katılabilirler. Livov sehrinin disinda kurulmus olan 7 adet buyuk sato bulunmakatadir. Dileyen misafirler bu satolardan birini kapsayacak tura katilabilir. Orjinal halleri XVIII ve XIX yy. gunumuze kadar korunmus olan bu satolarda şövalye dönemine bir yolculuk yasayacaksiniz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

3.Gün

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Lviv Kahve Turuna (40€) katılabilirler. Dogu Avrupa ve eski SSCB içindeki ilk kahvenin bu coğrafyaya gelip kahve dükkanlarının acildigi sehirdir, bu gunumuze kadar saklanmış ve gelismis olan kulturu tanima ve tatma sansi taniyan bir turdur. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

4.Gün

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Saat 12:00 da odaların boşaltılması ve Havaalanına transfer ve Lviv’den haraket. Turumuzun sonu. Bir sonraki turda görüşmek dileği ile.


Lviv Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetler

  • İstanbul-Lviv-İstanbul uçuşları
  • Lviv’de havaalanı-otel-havaalanı transferi
  • 4 Yıldızlı Park Hotel’de 3 gece kahvaltı dahil konaklama
  • Tur içinde öğle ve akşam yemekleri
  • Lviv panoramik şehir turu
  • Türkçe rehberlik hizmetleri

Lviv Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler

  • Ekstra gündüz ve gece turları
  • Kişisel Harcamalar
  • Zorunlu bireysel sağlık sigortası (15 Euro)