Yurtdışı Eğlence TurlarıYurtdışı Eğlence Turları
Şifreni mi Unuttun?

Odessa Turu

10% İndirim

Odessa Tur Programı

1.Gün

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde siz değerli konuklarımız ile saat 08.30’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra Onur Havayolları ile saat 10:25’ te Odessa’ya hareket. Yerel Saat 11:50’da Odessa’ya varış ve karşılanma. Havaalanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu. Turumuz esnasında; şehrin en cazip yerlerini göreceğiz. Potemkin merdivenleri ( Sergey Eisenstein’in klasik filmi “Potemkin Zırhlısı” ile ünlenmiştir), Tolstoy Sarayı, Catherine Plazası, Promorsk Bulvarı, Düğün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, tarihi Sinagog görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi arzu eden misafirlerimize Arcadia Plaj bölgesi ekstra tur olarak sunulabilir. Tur bitimi otelimize transfer.

Dileyen misafirlerimiz Odessanın en güzel gece klüpleri turuna katılabilirler

Geceleme otelimizde olacaktır.

2.gün

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımıza ekstra olarak tam gün sürecek Akkerman Kalesi ve Shabo Tadımlı Konyak Fabrikası turu sunulabilir.

Akkerman Kalesi turu 13. ve 15. Yüzyıllar arasında Bizanslılar tarafından inşa ettirilmiş olan kaleler Unesco dünya mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafından fethedilmiş olan Akkerman Kaleleri toplam çevre uzunluğu 2 km. olan surları ve günümüzde sadece 26 tanesi ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Odessa’ya 70 km. uzaklıkta olan bölgeye turumuz tam gün sürmektedir. Shabo Konyak Fabrikası Eski Sovyetler Birliği ve Avrupa’nın en iyi şarap ve konyak fabrikalarından birini gezme fırsatı bulacağımız bu turda; şampanyanın yapım süreçlerini, brendi üretimini, parlak sarmaşıkların olduğu içki fabrikasını, tüm yıl boyunca yetiştirilen kaliteli üzüm fidelerinin olduğu serayı görebilecek, meyveler ve bisküvitler ile servis edilen 9 çeşit konyaktan tadabileceksiniz. Tur bitimi serbest zaman. Arzu eden konuklarımıza Assol Restaurant’ta ekstra olarak düzenlenecek canlı müzik eşliğinde akşam yemeği sunulabilir. Tur bitimi otelimize transfer.

Dileyen misafirlerimiz Odessanın en güzel gece klüpleri turuna katılabilirler

Geceleme otelimizde.

3.Gün

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımıza ekstra olarak düzenlenecek Katakomb turu sunulabilir. Sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan katakombları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 100 km. civarındadır. Tur bitimi otelimize transfer.

Dileyen misafirlerimiz Odessanın en güzel gece klüpleri turuna katılabilirler

Geceleme otelimizde.

4.Gün

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Arzu eden konuklarımıza ekstra olarak düzenlenecek Arkeoloji Müzesi turu sunulabilir. Turumuz esnasında; 160000’den fazla eserin bulunduğu müzede Odessa toplumunun gelişimi ve Karadeniz’in antik tarihi hakkında yapılan kazı çalışmalarının sonucu ortaya çıkan çok çarpıcı eserleri göreceğiz. Tur bitimi özel otobüsümüz ile havaalanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra Onur Havayolları’nın tarifeli seferi ile saat 12:40’ta İstanbul’a hareket. Yerel saat ile saat 14:00’da İstanbul’a varış. Bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle


Odessa Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetler

  • İstanbul-Kharkov-İstanbul uçuşları
  • Odessa’da havaalanı-otel-havaalanı transferi
  • 4 Yıldızlı otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama
  • Kharkiv panoramik şehir turu
  • Türkçe rehberlik hizmetleri

Odessa Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler

  • Ekstra gündüz ve gece turları
  • Kişisel Harcamalar
  • Zorunlu bireysel sağlık sigortası (15 Euro)