Yurtdışı Eğlence TurlarıYurtdışı Eğlence Turları

Üyelik Sözleşmesi şartlarını okudum ve kabul ediyorum.

Zaten Üye misiniz?

Yurtdışı Eğlence TurlarıYurtdışı Eğlence Turları
Şifreni mi Unuttun?

Üye Değil misiniz?

Venedik Turu

Venedik, İtalya
3 Gece 4 Gün
30
499€
399€

Venedik Turu

Türk Havayollari ile 3 gece 4 Gün

499€

Dolu

Fazla Kişi

Kimilerine göre romantik gondol gezileriyle tadı yavaş yavaş çıkarılacak eşsiz bir aşk kenti, kimileri içinse asırlar boyu denizlere hükmetmiş bir devletin ev sahibi. Yüzü aşkın adacığın üzerine kurulmuş bu denizle kardeş şehir, sanki kurulduğu günden bugüne hiç bozulmamış gibi sade ama büyüleyici havasıyla, sizi tüm karmaşaları unutup, küçük köprüleri arasına gizlenmiş kendi tatlı karmaşasına çağırıyor…

Venedik Tur Programı

1.Gün

İstanbul Atatürk havaalanında buluşma. Kharkov’a varış sonrası gümrük ve bagaj işlemlerinin ardından rehberle beraber otele transfer. Odalara ve otelimize yerleşme. Konaklama otelde. Akşam yemeği otelde.

2.gün

Otelinizde yapacağınız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için tam gün serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak alabileceği geziler hakkında, rehberinizden fikir alabilirler.

3.Gün

Otelinizde yapacağınız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için tam gün serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz için ekstra turlar hakkında rehberinizden bilgi alabilirsiniz.

4.Gün

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Saat 12:00 da odaların boşaltılması ve Havaalanına transfer ve Venedik’ten haraket. Turumuzun sonu. Bir sonraki turda görüşmek dileği ile.


Venedik Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetler

  • İstanbul-Venedik-İstanbul uçuşları
  • Venedik’te havaalanı-otel-havaalanı transferi
  • 3 yıldızlı otel’de 3 gece kahvaltı dahil konaklama
  • Türkçe rehberlik hizmetleri

Venedik Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler

  • Ekstra gündüz ve gece turları
  • Kişisel Harcamalar
  • Zorunlu bireysel sağlık sigortası (15 Euro)