Yurtdışı Eğlence TurlarıYurtdışı Eğlence Turları

Üyelik Sözleşmesi şartlarını okudum ve kabul ediyorum.

Zaten Üye misiniz?

Yurtdışı Eğlence TurlarıYurtdışı Eğlence Turları
Şifreni mi Unuttun?

Üye Değil misiniz?

Yurtdışı Uçaksız Turlar

10% Discount
ort/gece45€

Otel Newport Dnipropetrovsk Ukrayna

Newport Otel'in odaların da şık mobilyalar, geniş pencereler ve yumuşak halılar bulunmaktadır. Süitler ve junior süitler butik tarzda dekore edilmiştir. Tüm odalarda düz ekran TV ve minibar, özel banyolarda ise bornoz ve terlik mevcuttur ve ücretsizdir.

10% Discount
ort/gece69€

Royal Olympic Otel Kiev Ukrayna

Royal Olympic Hotel'in odalarında şık mobilyalar, geniş pencereler ve yumuşak halılar bulunmaktadır. Süitler ve junior süitler butik tarzda dekore edilmiştir. Tüm odalarda düz ekran TV ve minibar, özel banyolarda ise bornoz ve terlik mevcuttur ve ücretsizdir.

20% Discount
ort/gece79€

Otel Ukrayna Kiev Ukrayna

Otel Ukrayna, Kiev'in tam göbeğindedir. Boş zamanınızda odanızdan ünlü Kiev Özgürlük Meydanı manzarasını izleyerek geçireceksiniz.

15% Discount
ort/gece69€

Premier Otel Kiev Kiev Ukrayna

Premier Otel Kiev iş ve turistik bölgelerinin göbeğinde bir tepenin üzerine konumlanmıştır. Ünlü arter sokak - Khreshchatyk - sadece birkaç adım uzaklıktadır.

10% Discount
ort/gece169€

Nobilis Otel Lviv Lviv Ukrayna

Halytskyi District bölgesinin kalbinde yer alan Nobilis Hotel, Lviv şehrini keşfetmek için ideal bir yer. Şehrin tüm heyecanına 0.5 km uzaklıkta olan bu 5-yıldızlı otel mükemmel bir konuma sahip ve şehrin tüm önemli yerlerine yakın mesafede.

10% Discount
ort/gece69€

Park Otel Kharkov Kharkiv Ukrayna

Kharkov’un Park Hotel’i, iş ve eğlence için ideal olan ve çeşitli kategoride 91 odadan oluşan Ekonomi + ’dan SuperLuxe kadar konaklama imkanını sunmaktadır.

10% Discount
ort/gece65€

Hotel İbis Kiev Kiev Ukrayna

Otel İbis Kiev City Center, iş ve eğlence için ideal olan ve çeşitli kategoride 212 odadan oluşan Ekonomi’den Superior kadar konaklama imkanını sunmaktadır.